Knf Powiększyła Listę Ostrzeżeń

Proszę o informację jak można się skontaktować z taką grupą aby było nas więcej ( mój tel ). Jeśli to możliwe proszę o dane szefa takiej grupy. Nie tylko jego ale wszystkich.

Marketcfd .com złodzieje i oszuści nie można wypłacić pieniędzy. Oceny cząstkoweWiarygodność:1Obsługa klienta:1Platforma:5Oferta:1 pachnie mi takimi samymi zagrywkami . Telefony z przekierowaniem .. Niby Estonia , faktycznie Cypr. Złodziejska firma jeśli tak ją można nazwać.Nie dajcie się nabrać.

Oraz Pozostałe

KŁAMCY i NACIĄGACZE!!!! TŁUMACZĄC, ŻE BĘDZIE KOREKTA I MAM NIC NIE ROBIĆ!!!

Bez mojej zgody włączono mi transakcję ze SREBREM=SILVER. Po dniu ustawiono SWAP na-4000, a po kilku https://traderprof.live/ na aby po 4 dniach je całkowicie wyzerować ustawiając SWAP na . Chcę przystąpić do pozwu zbiorowego.

Opisz Nr Który Do Ciebie Dzwonił, Przekaż Opinie Innym

TO ZLODZIEJSKA SPOLKA .WPISUJCIE OPINIĘ O NICH POD REKLAMAMI NA FACEBOKU. ZMNIEJSZY SIE ILOSC OSZUKANYCH OSOB I JEDNOCZESNIE ICH NIELEGALNY ZAROBEK. Trade5000 to złodzieje bez skrupułów i bez sumienia. Ukradną wpłatę i jeszcze się dopominają o więcej.

jeżeli chcesz stracić swoje oszczędności to jest właściwy adres nie bądż naiwny bo ja byłem .straciłem wszystko Opublikowano 19 września 2019 2000 euro zgineło w otchłani to jest wielki kant Opublikowano 2 sierpnia 2019 do prokuratury okręgowej w warszawie złożyć pozew, do KNF-u zgłosić , do Cyptryjskiej komisji odnośnik polskiej – na tej stronie głównej można znaleźć adresy tych komisji – czym więcej wpisów tym szybciej się ich wykasuje – oni działają nie nie legalnie!!! można znaleźć w intern…

Opinie

stracilem prawie dwa tysiace euro pisalem wysylalem rachunki i nic poprostu oszusci i nie ma nanich silnych poprostu ruscy Opublikowano 10 lutego 2020

STACJONARNY + PAMIĘTAJCIE TE TELEFONY SĄ PRZEZ INTERNET – NIE MA W POLSCE ŻADNEJ FILII !!!!!!!!!!!! TO WSZYSTKO DLA ZMYŁKI……….. PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA TO: POTRAFIĄ trade5000 opinie DLA ZMYLENIA PRZEDSTAWIĆ SIĘ ŻE ICH SPÓŁKA POCHODZI Z ŁOTWY A PRAWDZIWY ADRES TRADE5000 – OSZUSTÓW I PRZEKRĘCIARZY POCHODZI Opublikowano 18 lutego 2020

Opinie +48723674734

PLATFORMA ZAMKNĘŁA SIĘ SAMA NA 2 POZYCJACH Z -7439.51EUR. NASTĘPNE POZYCJE O 10.14 RANO ZAMKNĄŁEM SAM Z -1434.28 trade5000 opinie ×3 =4302.84 CELOWE DZIAŁANIE I POZBAWIENIE MNIE ŚRODKÓW!!!!!!!!!! POMAGAŁEM SIĘ RESZTY ŚRODKÓW ODPOWIEDŹ:

Niejaka Diana Grot nakłaniała mnie,żebym w banku wzięła pożyczkę i dofinansowała konto. Nie interesowało jej,że jestem emerytką.Ukradli mi większość emerytury i bezczelnie chcieli więcej. To prawda oszuści do potęgi. Wszystko się zgadza co jest napisane powyżej .UWAGA OSZUŚCI !!!!!!!!!

Forex

Co zrobic jak nie mogę wypłacić pieniędzy z Trade500 Opublikowano 27 stycznia 2020 Właśnie zostałam całkowicie okradziona przez AGRICOLE TRADE. Wyzerowali mi konto.

TO WSZYSTKO DLA ZMYŁKI……….. PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA TO: POTRAFIĄ DLA ZMYLENIA PRZEDSTAWIĆ SIĘ ŻE ICH SPÓŁKA POCHODZI Z ŁOTWY A PRAWDZIWY ADRES TRADE OSZUSTÓW I PRZEKRĘCIARZY POCHODZI Oszusci nie .mozna wyplacic wlasnych pieniedzy.Wdzyscy oszukani powinni zrobic taki wpis aby byla widoczna skala oszustwa

Kolejna Firma Na Liście Ostrzeżeń Publicznych Knf

Witam.Musisz zgłosić to na policję.Wpłaconych środków nie odzyskasz. Będą próbować namówić Cię,abyś doładował konto dodatkowymi środkami,aby móc na wyższą kwotę Cię skubnąć. JAK ODROBIĘ BONUS TO POMYŚLIMY……WYZEROWAŁ MI KONTO OSZUST A**** M***** I ŻĄDAŁ WYPŁATY DEPOZYTU ……ZAPAMIĘTAJCIE TĄ BANDĘ OSZUSTÓW Z ŁOTWY TRADE5000 I OPIEKUN KONTA A**** M*****!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHCĘ WNIEŚĆ MAŁĄ KOREKTĘ DO PIERWSZEGO MOJEGO KOMENTARZA : ZAMIAST M***** ZAŻĄDAŁ WYPŁATY DEPOZYTU – M**** ZAŻĄDAŁ WPŁATĘ DEPOZYTU !!!!!!

trade5000 opinie

CHCĘ WNIEŚĆ MAŁĄ KOREKTĘ DO PIERWSZEGO MOJEGO KOMENTARZA : ZAMIAST M***** ZAŻĄDAŁ WYPŁATY DEPOZYTU – M**** ZAŻĄDAŁ WPŁATĘ DEPOZYTU !!!!!! TRADE5000 https://traderprof.club/ TO BANDA ŁOTEWSKICH OSZUSTÓW!!!! STACJONARNY + PAMIĘTAJCIE TE TELEFONY SĄ PRZEZ INTERNET – NIE MA W POLSCE ŻADNEJ FILII !!!!!!!!!!!!

Kolejne Rekordy Na Giełdach Niemiecki Dax Z Nowym Ath

Nie da się odzyskać od nich pieniędzy. Poinformuj mnie o nowych opiniach i wpisach na forum dla tego brokera Potwierdzam, że dodana opinia została stworzona na podstawie osobistych doświadczeń i żaden z brokerów nie zachęcał mnie w żaden sposób do jej publikacji. Forum Trade pytania i odpowiedzi